Beşevler Su Tesisatçısı

Bursa ili ve çevresinde en kaliteli ve güvenilir Beşevler su tesisatı servisi sunmaktayız. Firmamız, Bursa bölgesinde tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizliği gibi çeşitli tamir, bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Uzman kadromuz son teknoloji akıllı cihazlarla tesisatınızda tespit ve onarımlar gerçekleştirir.

Su kaçağı tespiti, tesisat sisteminizde önemli bir sorundur ve çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Eskimiş borular, aşınan contalar, malzeme imalat hataları veya yapım hataları gibi faktörler su kaçağına sebep olabilir. Beşevler tıkanıklık ve gider açma firmamız, termal kameralar ve dinleme cihazları gibi modern teknolojileri kullanarak su kaçağının yerini kırmadan kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Beşevler Tıkanıklık ve Gider Açma

Banyo, mutfak, lavabo, tuvalet gibi yerlerde meydana gelen kanal tıkanıklığı sorunu oldukça yaygındır. Klozet, banyo süzgeci gibi giderlerde tıkanıklık, kötü koku gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Beşevler tıkanıklık ve gider açma firmamız her türlü tıkanıklık sorununda güncel açma yöntemlerini kullanarak hizmet sunmaktayız. Cihazlarla tıkalı kanal açma yöntemini uygulayarak sorunlarınızı çözmekteyiz. Bu yöntemler, yaşamınızı kolaylaştırmak için kullanılan yenilikçi yöntemlerdir.

Beşevler Banyo Tadilatı

Ayrıca, her türlü tamirat ve Beşevler banyo tadilatı işleriniz için de hizmet vermekteyiz. Ustalarımız gerekli tüm teknolojik ekipmanlara sahiptir ve sıhhi tesisat (su tesisatı, pis su tesisatı) gibi alanlarda profesyonel şekilde faaliyet göstermektedir. Tuvalet açma, lavabo açma, pimaş tıkanıklığı açma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Banyolarınızdaki tesisat sorunlarını çözdüğümüz gibi, armatür, klozet, küvet değişikliği veya zemin, duvar döşemelerinin yenilenmesi gibi sayısız konuda size hizmet sunmaktayız.

Beşevler Sıhhi Tesisat

Ev ve işyerlerinizde sıhhi tesisatın çekilmesi, boruların yenilenmesi veya komple Beşevler sıhhi tesisat ustası ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Bozulan muslukları tamir eder, su kaçaklarını ve arızalarını tespit eder, tesisat tamirat işlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiririz. İsteğinize göre evinizin su tesisatını (su tesisatı, sıhhi tesisat, atık su tesisatı) komple yenileyebiliriz.

Bursa’nın her ilçe ve mahallesinde 7 gün 24 saat hizmet veren bir tesisat firması olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini önemseyen, işinde başarılı, profesyonel hizmetler sunan bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara: 0224 211 47 00