Bursa’da Bianca Stella Boya ile Banyo Fayans Boyama

Evinizin en sık kullanılan alanlarından biri olan banyo, zamanla eskimeye başlar ve ferah ve modern bir atmosfer yaratmaktan uzaklaşabilir. Banyo fayanslarınızın soluk bir görünüme sahip olduğunu düşünüyor veya mutfak tezgahınızın sıradanlıktan uzaklaşmasını istiyorsanız, Bianca Stella ile banyo ve mutfaklarınızı yenileyebilirsiniz. Bu inanılmaz boya ürünü, hem fayanslarınıza hem de mutfak tezgahınıza yeni bir hayat ve şıklık katmak için sizleri bekliyor.

Bursa Stella Boya  Banyo Uygulaması
Bursa Stella Boya mutfak Uygulaması
Bursa Stella Boya  Banyo Uygulaması
Bursa Stella Boya Mutfak Uygulaması

Bianca Stella İle Banyo ve Mutfak Yenileme

Bursa Bianca Stella, banyo ve mutfaklarınızı baştan yaratmanız için özel olarak tasarlanmış bir boya ürünüdür. Fayanslarınızın ve seramiklerinizin eskisi gibi görünmesine izin vermeyin; Stella ile onlara yeni bir renk ve desen kazandırın. Ayrıca, banyo dolaplarınızın veya mutfak tezgahlarınızın da görünümünü değiştirme imkanı sunan bu ürün, pratik ve ekonomik bir çözüm sunar.

Uygulama İçin Gerekli Malzemeler

Bianca Stella boya uygulaması için gerekli malzemeler oldukça basittir. Uygulama yapılacak zemine göre moher rulo veya kadife vernik rulo, dar ve çıkıntılı alanlar için ipek fırça yeterli olacaktır. Bu malzemelerle banyo fayanslarınızı ve mutfak tezgahınızı kolayca boyayabilirsiniz.

Stella Boya Uygulaması Öncesi Hazırlık

Bir boya işlemi için en önemli adımlardan biri hazırlıktır. Bu nedenle, uygulama yapılacak yüzeyler her türlü toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Eğer yüzeyde yağlı, silikonlu veya kalıntı bulunan bölgeler varsa, boya tutunamayacağı için mutlaka kimyasal temizleyicilerle yüzeyi temizlemeli ve gerekli durumlarda yağ sökücü kullanmalısınız. Ayrıca, yüzeyde oynayan, kalkan veya kabaran parçalar varsa, onarımlarını yapmalı ve sağlam olmayan kaplamaları sökmelisiniz. Temizlik işleminden sonra yüzeyin tamamen kuru olduğundan emin olmalısınız.

Bursa Stella Boya Uygulaması

Bianca Stella’nın kullanıma hazır olması, uygulamayı oldukça kolaylaştırır. 1 litre Stella boya ile 10-12 m² alanı çift kat boyayabilirsiniz. Homojen hale gelinceye kadar boya karıştırılmalı ve yeterli miktarda boyayı uygun bir tepsiye dökmelisiniz. Moher rulo veya kadife vernik rulo ile büyük alanları boyayabilir, dar ve çıkıntılı alanlar için ise ipek fırça kullanabilirsiniz. Boyayı yüzeye uygun oranda yedirerek ve kuruyan noktalarda tekrar darbe yapmadan uygulamayı tamamlamalısınız. İdeal hava koşullarında 2-3 saat sonra ikinci kat uygulamasına geçebilirsiniz.

Koruyucu Sıvı Cam Uygulaması

Mutfak tezgahınızın zemin kısmında daha kullanışlı bir yüzey elde etmek için Bianca Stella boya üzerine Bianca Stella Su Bazlı Sıvı Cam şeffaf koruyucu ürünü kullanabilirsiniz. Banyo duvarlarında sıvıcam uygulamasına gerek yoktur. Stella su bazlı boya uygulaması tamamlandıktan 6 saat sonra kadife vernik rulo ile 1. kat sıvıcam uygulamasına geçebilirsiniz. Katlar arasında 4 saat beklemek yeterlidir.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stella boya uygulaması tamamlandıktan sonra bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir:

  • İlk 2 gün boyunca uygulama yapılan yüzeyleri kullanmamalısınız.
  • İlk 7 gün boyunca su birikmesine izin vermemeli, yüzeyleri darbelere karşı korumalı ve ağır eşyalar koymamalısınız.
  • 7 günden sonra, temizlik için su ile seyreltilmiş deterjanlar kullanabilirsiniz. Ancak, bazı kimyasallardan uzak durmalısınız.

Bursa’da Bianca Stella ile banyo fayanslarınızı, seramiklerinizi ve mutfak tezgahınızı boyayarak evinizin dekorasyonunda harika bir değişim yaratabilirsiniz. Yenilikçi ve ekonomik çözümler sunan Stella, evinizin atmosferini baştan yaratmanız için burada. Artık sıradanlıktan uzak, şık ve modern bir banyoya veya mutfak tezgahına sahip olmak sizin elinizde!

Hemen Ara: 0224 211 47 00