Görükle Su Tesisatçısı

Bursa’nın lider firması olarak deneyimli Görükle su tesisatı ustası ile hizmetinizdeyiz. Her türlü su tesisatı tamiri, su tesisatı montajı, su kaçak tespiti, su kaçak tamiri, kamera ile su kaçak tespiti, atıksu tesisat tamiri, musluk tamiri, klozet tamiri gibi birçok su tesisatı hizmeti sunmaktayız.

Görükle Sıhhi Tesisat

Firmamız teknolojiyi takip ettiği için su kaçak tespiti konusunda son teknoloji cihazlara sahiptir. Görükle sıhhi tesisat ustası olarak termal kamera, akustik dinleme cihazı, test pompası, kanal görüntüleme kamerası, nem ölçüm cihazı gibi birçok cihazı kullanarak su kaçaklarını tespit etmekteyiz. Eskiden su kaçağı tespiti için deneme yanılma yöntemiyle kırma işlemi yapılırken, günümüzde teknoloji sayesinde su kaçağının noktasal olarak tespit edilmesi mümkün hale gelmiş ve tamiri düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilir hale gelmiştir.

Görükle Su Tesisat Ustası

Borulardaki kaynak hataları veya metal borulardaki zamanla oluşan delikler nedeniyle su kaçakları oluşabilir. Su kaçağının sıcak su mu, soğuk su mu olduğunu tespit etmek için su kaçağı test pompası kullanılmaktadır. Görükle su tesisatı ustası tarafından daha sonra su kaçağının bulunduğu hatta basınç yükseltilerek akustik dinleme cihazı veya ultrasonik dinleme cihazı kullanılır. Böylece su kaçağının noktasal olarak tespiti yapılmakta ve su kaçağı tamiri gerçekleştirilmektedir.

Görükle Banyo Tadilatı

Duvar ve zemin kaplamalarının değiştirilmesi, armatürlerin yenilenmesi ve aydınlatma düzenlemeleri gibi iyileştirmeler için Görükle banyo tadilatı yaptırabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ustalarımız kaliteli malzemeler kullanarak banyonuzu hayalinizdeki hale getirir. Banyo tadilatı, evin değerini artırırken size daha konforlu bir banyo sunar. Bu esnada banyonuzdaki tesisatların yenilenmesi veya değiştirilmesi de yapılmaktadır.

Görükle Tıkanıklık ve Gider Açma

Termal kamera, akustik dinleme cihazı, gider görüntüleme kamerası, nem ölçüm cihazı, test pompası gibi su kaçağı tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz. Görükle tıkanıklık ve gider açma işlemlerimizin yanında pis su tesisat tamiri, su kaçağı tamiri, lavabo ve logar tıkanıklığı açma, kombi su kaçağı tamiri, petek ve radyatör tamiri gibi birçok konuda hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren Görükle sıhhi tesisat firmamız sayesinde bu işlemlerin hepsi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. İletişim bilgilerimizden her türlü tadilat veya tesisat işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara: 0224 211 47 00