Üçevler Fayans Ustası

Fayans, seramik ve granit döşeme işlerinde ihtiyaçlara uygun Üçevler fayans ustası ile projeler hazırlayıp teslim ediyoruz.  Banyo dekorasyonu ve yenileme işleriyle sizlere modern, şık ve çekici banyolar sunmayı hedefliyoruz. Beğendiğiniz banyo tasarımlarını hayata geçirerek hayallerinizdeki banyoya kavuşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda mevcut banyolarınızın tamirat ve tadilat ihtiyaçlarına da cevap veriyoruz. Üçevler banyo tadilatı, tasarım ve dizayn hizmetleriyle de sizlere destek oluyoruz.

Üçevler Fayans Ustası

Eskiyen, çatlayan, kırılan veya dökülen fayanslar Üçevler fayans ustası tarafından duvar ve zeminlerinizden söküp temizlenir. Daha sonra isteklerinize uygun, modern ve şık fayans ve seramiklerle banyonuzu yenileyerek modern bir görünüme kavuşturuyoruz. Banyolarınızın ya da mutfaklarınızın duvar ve zemin seramikleri firmamızın güvenilir ustalarınca döşenir. Ayrıca teras ve balkon seramik döşeme işlemlerinizi su yalıtımı yapıldıktan sonra gerçekleştiriyoruz.

Üçevler seramik döşeme ustası hizmetimiz sürecinde ihtiyaç duyulan temiz su ve pis su tesisat işlerinizi de yapabiliyoruz. Su tesisat ekibimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda yeni projenize uygun alt yapıyı oluşturuyor. Üçevler fayans ve seramik döşeme işlemlerinin ardından klozet montajı, duş batarya montajı yapılır. Ayrıca klozet ve banyo dolabı ara musluk montajı, banyo dolabı montajı gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Üçevler fayans döşeme işlerinizde asma tavan uygulaması da yapabilmekteyiz. Yeni nesil ve modern tasarımlı asma tavanları profesyonel şekilde banyo ve tuvaletlerinize uyguluyoruz. İnternetten beğendiğiniz asma tavanları da gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca duşa kabin ve banyo dolabı ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyoruz. Hazır ölçülerdeki ürünleri tercih edebileceğiniz gibi size özel ölçülerde üretilen ürünleri de montaj edebiliyoruz.

Üçevler Fayans Fiyatları

Üçevler fayans fiyatları bütçenizi yormayacak şekilde sizlerle görüşerek hesaplanır. Elbette bu hesaba mekanın büyüklüğü ve malzeme işçilik gibi unsurlar etki edecektir. Projelerimizde kaliteden ödün vermediğimiz gibi işçilik konusunda da yüz güldürüyoruz. Bütçe hesaplamalarınızda uzun ömürlü, dayanıklı fayans hizmetleri almak için bizi arayabilirsiniz. Banyo yenileme, tamirat ve tadilat hizmetleri konusunda tecrübeli bir ekibiz. Ev ve iş yerlerinizin güzel olmasını istiyor ve paranızın boşa gitmemesini istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 

Hemen Ara: 0224 211 47 00