Gemlik Su Tesisatçısı

Bursa genelinde merkezi bir konuma sahip olup çevre ilçelere de hizmet veren firmamız Gemlik su tesisat ustası ihtiyaçlarına en doğru ve etkili cevabı vermektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında petek temizleme kimyasalı ve makinesi ile petek temizleme, robot makine ile kırmadan tıkalı kanal ve gider açma uygulamaları vardır. Ayrıca dinleme ve görüntüleme cihazları ile kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Bursa’nın pek çok ilçesinde klozet montaj ve iç takım montajı, batarya montaj ve tamiri, musluk tamiri, kırık musluk sökme, lavabo montajı gibi hizmetleri de sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde mekanik makineler ve teknolojik aletler kullanmaktayız ve bu nedenle ekipmana önem vermekteyiz.

Gemlik Tıkanıklık ve Gider Açma

Makine ile kırmadan tıkalı gider kanal açma hizmetimiz, mobil araçlarımızla Bursa’da hızlı ve pratik çalışmalar yapıyoruz. Robot makineler kullanarak tıkalı tuvalet, banyo, mutfak gibi tesisat giderlerini kırmadan açabiliriz. Bu sayede siz rahatınıza bakarken Gemlik tıkanıklık ve gider açma ustalarımızla profesyonelce sorunlarınızı çözebiliriz.

Pis su borularında tıkanıklık genellikle dışarıdan atılan bez, çorap, çamaşır bezi gibi yabancı cisimlerin pis su pimaşlarında sıkışması sonucu oluşur. Ayrıca mutfak giderlerinde yağlanma, yemek atığı, çay posası gibi maddelerin borulara yapışması da zamanla tıkanmalara sebep olabilir.

Gemlik Sıhhi Tesisat

Termal Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti hizmetimizde termal kamera ve dinleme cihazı kullanarak su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebiliriz. Gemlik sıhhi tesisat ustalarımızla su sızıntısı, su damlaması, fayans ve sıva arkasında duvar içindeki su kaçaklarını minimum kırım yaparak tamir ederiz. Su kaçağı tespiti için özel dinleme cihazı kullanmaktayız ve en zor su kaçak arızalarını bile kolayca bulabilmekteyiz.

Gemlik Banyo Tadilatı

Banyolarınızda oluşabilecek tıkanıklık, damlama, kaçak gibi sorunları çözerken armatür, lavabo değişimi küvet veya klozet tamiri de yapmaktayız. Gemlik banyo tadilatı konusunda da sizlere en iyi hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz. Duvarların veya zeminlerin kaplamalarını, döşemeleri, fayansları da değiştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetinin en iyi reklam ve en değerli referans olduğunu biliyoruz. İşimize saygı duyarak, müşterilere kaliteli hizmet sunarak ve yaptığımız işi en iyi şekilde gerçekleştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Hemen Ara: 0224 211 47 00