Özlüce Su Tesisatçısı

Her türlü tesisat konusunda profesyonel hizmet sunan Özlüce sıhhi tesisat firması olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Evlerinizde, iş yerlerinizde veya ofislerinizde her türlü tesisat, tamir ve onarım işlerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ustalarımızın deneyimli ve servisimizin hızlı olması dışında günün her saatinde sizlere hizmet vermemizden de memnun kalacaksınız. Tüm sorunları tecrübeli çalışanlarımız kısa sürede çözerek sizlerin beklentilerini karşılayacak kabiliyete sahiplerdir.

Özlüce Tıkanıklık ve Gider Açma

Lavabo tıkanıklığı veya mutfak gideri tıkanıklığı gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız endişelenmeyin! Sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız. Tıkanıklık sorunu çoğu evde sıkça yaşanan bir problem olup Özlüce tıkanıklık ve gider açma ustalarımızca doğru ekipmanlarla kısa sürede çözülebilir.

Teknolojik sistemler kullanarak geleneksel yöntemlerin aksine tıkanıklık gibi sorunlarda hiçbir yeri kırıp dökmeden gider açma işlemlerinizi tamamlıyoruz. Bu işlemler deneyim sahibi ustalarımızca kısa bir süre içinde tamamlanır. Bu yöntem, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve lavabo veya mutfağınızı kısa sürede tekrar kullanmanıza olanak tanır.

Özlüce Sıhhi Tesisat

Özlüce su tesisat ustası  yaşadığınız tıkanıklık sorunu ile ilgili öze bir kamera kullandığından sorunun yeri tam olarak tespit edilir ve soruna uygun işlemler başlatılır. Ardından son teknoloji tıkanıklık açma makineleriyle kısa sürede ve kesin bir şekilde tıkanıklık açılır. Bu hizmeti deneyimli su tesisatçısı ustalarımız tarafından sağlanmaktadır.

Binanızın kolon giderlerinde, mutfak, banyo/tuvalet giderlerinde zamanla çeşitli nedenlerden dolayı tıkanmalar meydana gelebilir. Bu tıkanıklıkları robotlu tıkanıklık açma makineleriyle açarak, kırma-dökme yapmadan sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Evlerinizde oluşan sızıntı nedeniyle sorun yaşadığınızda akustik dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak kaçağı tespit edip sorununuzu çözüyoruz.

Özlüce Banyo Tadilatı

Özlüce banyo tadilatı hizmetimizde armatür veya parça değişimi, duşakabin montajı, tesisat yenileme, zemin değişiklikleri ve dolap yenileme gibi işlemler yer alır. Ayrıca duvar fayansları veya zemin döşemelerinin yenilenmesi gibi hizmetler imiz de vardır. Estetik görünüm ve işlevsellik ön planda tutularak banyo yenilenir ve müşterilerimize en kısa sürede teslim edilir. Banyo tadilatı, banyonun yeniden canlanmasını sağlar ve sizlere daha keyifli bir deneyim sunar.

Hemen Ara: 0224 211 47 00